קבורקה - תיאטרון-קרקס לכל המשפחה!


איפה: בית הספר לקרקס - כפר יהושע
התחלה: 25/11/17 בשעה 11:00
מארגן האירוע: העמותה לקידום מיומנויות הקרקס בישראל


לאחר סיבוב הופעות מוצלח במיוחד הם חוזרים לבית הספר הישראלי לקרקס בכפר יהושע!

הצגה לכל המשפחה המשלבת ז'אנרים שונים כגון פנטומימה, מלודרמה, קומדיה, תאטרון פיזי ומיומנויות קרקס.
רעיון, כתיבה וביצוע: אורי וייס, נעה הרטמן-וייס
ללא מילים. מיועד לכל הגילאים ולכל המשפחה. 
אורך המופע- כ-50 דקות.

כרטיסים (מגיל 3): 
40 ש"ח במכירה מוקדמת* 
45 ש"ח בקופה ביום המופע 
* לא כולל עמלת מכירה. 

 

תקציר המופע

ההצגה מתארת את מסעם של בני זוג, שחקנים נודדים, המנסים לשלב בין עולם הבמה לבין "החיים האמיתיים". הניגוד בין שני העולמות, עולם הבמה ועולם הבית, מוצג באמצעות רצף של קטעי משחק דרמטיים וקומיים, מתובלים במעט אלמנטים מעולם הקרקס.

 

המופע מדלג בין עולם הבמה - בו תשואות הקהל ואורות הזרקורים הם הדלק המניע, לבין עולם הבית וחיי היומיום של בני הזוג.

המעברים מתרחשים באותו חלל בימתי, תוך שימוש באמצעים טכניים ומתקנים המיוצרים במיוחד עבור המופע, וגם באמצעות בובות כפיל של הדמויות.

 

כמו שניתן לצפות, לא הכל חלק במעבר המתמיד בין שני העולמות ובניסיון לשלב ביניהם. התובענות של חיי הבמה לעומת הדרישות והצרכים של חיי היומיום, הלבטים הפנימיים, החששות והקונפליקט בין בני הזוג - כל אלה מובילים את הגיבורים, איש איש בדרכו, אל מסע של חיפוש עצמי.

 

לאחר תקופת נדודים והתבוננות פנימית, נפגשים בני הזוג, ומחליטים לחזור אל עולם הבמה, רק שהפעם, הם בוגרים יותר, מפוקחים, והרמוניים מתמיד.

 

הדמויות

אורי - שחקן, להטוטן ואקרובט. הוא נרקיסיסט, מאוהב בעצמו ובתשואות הקהל המזינות אותו. כולו משדר סיפוק עצמי, הניכר בשפת הגוף, במילים ובאביזרים המקיפים אותו: מראה גדולה בה הוא נוהג להסתכל ולמולה הוא "עושה פוזות" של שביעות רצון, תמונה גדולה שלו התלויה בחדרו, ועוד.

נועה - אישתו של אורי וזוגתו למופע. בחיים האמיתיים נועה היא לא רק שחקנית אלא גם מנהלת משק הבית, ומתפקדת כעקרת בית לכל דבר. היא נקרעת בין מחויבותה להופעה ולחיים המקצועיים, לבין רצונה לקיים שיגרת חיים "אמיתית", יציבה ואחראית.

 

 


סוג מחיר כמות
רגיל ₪43.00

מדיניות הביטולים של מארגן האירוע:

אין אפשרות לבטל כרטיסים לאחר הקנייה